Wesołych Świąt!

Z okazji tegorocznych Świąt firma The First Path Technologies pragnie życzyć swoim Klientom czasu pełnego skupienia, rodzinnej atmosfery, w miłości i pokoju. Życzymy by ten czas stał się czasem refleksji i odpoczynku od wyzwań codzienności. Taki krótki czas przerwy co jakiś czas przynosi nową energię i idee w pracy i projektach każdej osoby.

Również z okazji Świąt mamy moc prezentów dla nowych, jak i dotychczasowych Użytkowników naszego oprogramowania SEO. Oto one:

Prezent 1. Pakiet do samodzielnego pozycjonowania
Kilku wiodących producentów oprogramowania SEO (LUCREATIVE, The First Path Technologies, CYFROPOLIS, HOSEO IT) udostępniło na platformie zakupów grupowych vouchera, dzięki któremu przez kolejne 3 dni mają Państwo możliwość nabycia pakietu następujących narzędzi:
Microsite Manager Basic
– SEO-Git!
– SEO Bohater
+ 3-miesięczny szybki i stabilny hosting SEO XLarge na hoseo.pl

aby skorzystać z tej oferty prosimy o odwiedzenie strony: http://b2bdeal.pl/oferta/260/pakiet-do-samodzielnego-pozycjonowania.html .

 

Prezent 2. SEO-Leniviec taniej dla wszystkich
Od 06.12.2011r. do 25.12.2011r. SEO-Leniviec kosztuje nie 75 zł, a 65 zł dla wszystkich. Ta promocja łączy się ze wszystkimi innymi promocjami.

 

Prezent 3. Wspomagamy pisanie, edytowanie, sprawdzanie i sprawdzanie tekstów SEO w firmach, organizacjach i grupach.
Udzielamy od 06.12.2011r. do 25.12.2011r. zniżki na dodatkowe licencje SEO-Lenivca dla dotychczasowych Użytkowników oraz na Serwer SEO-Leniviec Groupwork.
W praktyce w połączeniu z promocją o 10 zł tańszym SEO-Lenivcem można teraz zakupić dodatkowe licencje dla innych osób – współpracowników, czy pracowników za jedyne 48,75 zł za jednego Użytkownika. Wszystkim dotychczasowym Użytkownikom (również tym, którzy w najbliższych dniach kupią SEO-Lenivca pierwszy raz) w ciągu 3 dni pojawi się informacja jak dokonać promocyjnego zakupu.
Do tego można zakupić Serwer SEO-Leniviec Groupwork, który pozwala na łączenie i usprawnienie pracy w grupie. Tylko teraz w cenie prawie o połowie niższej, niż regularna. Więcej szczegółów pod adresem: http://SEOLeniviec.pl/index.php?serwer .

 

Jeszcze raz życzymy Wesołych Świąt,
pozdrawiamy,
The First Path Technologies.