Witam serdecznie,

przy okazji zbliżającej się pierwszej akcji stowarzyszenia Life Path chcielibyśmy przybliżyć czym jest. Jest również druga okazja – stowarzyszenie zyskało nowe logo:

Logo stowarzyszenia Life Path - wykonanie: Damian Miller

Stowarzyszenie gromadzi środki na cele charytatywne. Wpłaty są dobrowolne – wszyscy pracownicy The First Path Technologies zadeklarowali się oddawać część swojego wynagrodzenia na rzecz Life Path.
Od początku formalnego istnienia The First Path Technologies istnieje również Life Path – część dochodów firmy jest regularnie przekazywanych na konto Life Path.

Oto cele Life Path:
– Gromadzenie środków na akcje charytatywne (jak jedna z akcji, związanych z hip-hopem, która niedługo będzie miała miejsce i powiadomimy o niej)
– Gromadzenie środków na tzw. „Projekt Życia„, który ma na celu budowanie i bezpłatne przekazywanie sprzętu dla niepełnosprawnych
– Comiesięczne przekazywanie środków na poniższe Fundacje i Stowarzyszenia:


a dokładniej:
– FUNDACJA Dzieci Afryki:
* „Sierociniec w Nguelemendouka” – fundusz z przeznaczeniem na dofinansowanie działalności oratorium, w którym  żywią się, uczą i spędzają czas wolny dzieci osierocone i pochodzące z ubogich rodzin
* „Fundusz misyjny” – dzielony na najpilniejsze potrzeby zgłaszane przez misjonarzy lub wizytujących Afrykę  przedstawicieli fundacji z przeznaczeniem na pomoc konkretnym dzieciom, uzdolnionej młodzieży, ubogim  rodzinom, osobom chorym i starocm, instytucjom opieki zdrowotnej, szkołom, misjonarzom.
– Fundacja „Mimo Wszystko” Anny Dymnej
Fundacja Anny Dymnej, zajmująca się wspieraniem i opieką nad osobami niepełnosprawnymi intelektualnie.
Tutaj konkretnie akcja, gdzie członkowie i sympatycy forum PiO postanowili wesprzeć Fundację.
– Fundacja TARA – schronisko dla koni
Fundacja Tara – schronisko dla koni założone w 95 pod Wrocławiem, dziś mieszczące się w miejscowości  Piskorzyna na Dolnym Śląsku, zajmuje się wykupywaniem i odzyskiwaniem na drodze interwencji, koni którym  ludzie zgotowali okrutny los, dodatkowo prowadzi dom spokojnej starości dla koni.
– Fundacja Centaurus
Podstawowym celem naszej organizacji jest wykup, rehabilitacja i szkolenie koni, które następnie przekazujemy do  hipoterapii/terapii kontaktowej do osrodków hipoterapeutycznych na terenie całej Polski. Jednym z filarów naszej  działalności jest wsparcie na rzecz osób niepełnosprawnych.

Tym właśnie zajmuje się stowarzyszenie Life Path, które jest nieodłączną częścią The First Path Technologies.