Dzisiaj firma The First Path Technologies rozpoczęła sprzedaż pierwszego pół-gotowego-pół-dedykowanego rozwiązania, jakim jest Game Loader and Patcher – jak sama nazwa wskazuje jest to własny patcher, loader, ale również i updater, antyhack oraz launcher do dowolnych gier – zarówno prywatnych serwerów gier takich, jak np. Tibia, Metin 2, World of Warcraft, Lineage II, Cabal i innych, jak i dla własnych gier.

Game Loader And Pacther od The First Path Technologies to usługa stworzenia własnego patchera do swojej dowolnej Gry.
Co oferujemy?
Własny custom loader i patcher – uruchamiaj swoją grę niestandardowo – pokaż pełen profesjonalizm prowadzonego przez Ciebie Sewera poprzez posiadanie własnych rozwiązań.
System szybkich patchów – w bardzo prosty i szybki sposób twórz patche – nasz program przed uruchomieniem gry automatycznie pobierze i zainstaluje wszystkie potrzebne updaty. Już nigdy więcej nie będzie kłopotu z dostarczeniem Graczom najnowszych plików – wszystko odbędzie się automatycznie.
Dostosowany do własnych potrzeb intefejs – możesz wybrać jeden z kilkudziesięciu domyślnych szablonów graficznych stworzonych specjalnie na rzecz tego projektu. Jesteś wymagający, chcesz więcej? Nasi Graficy mogą przerobić dowolne szablony lub stworzyć idywidualny – dla Ciebie. Możesz również dostarczyć własny. Ponadto sam możesz określić zachowanie i treść interfejsu – może być polski, angielski, koreański lub jakikolwiek inny.
Wbudowane zabezpieczenia – nasz program to również prosty antyhack – potrafi wykryć m. in. multiclienty, narzędzia hackerskie, boty, maszyny wirtualne i wiele innych niebezpieczeństw i w takim wypadku zablokować uruchomienie gry.
Okienko z przeglądarką – wyświetl dowolne informacje np. podczas pobierania patchów – przywitanie Graczy, newsy ze swojej strony, a nawet reklamy własne lub zewnętrznych reklamodawców.
Pomoc techniczna i manuale – po zakupieniu i wykonaniu Twojego patchera otrzymasz również manuala (ok. 10 stron) w formie PDF-a – po polsku i angielsku  – dowiesz się z niego jak przygotować aktualizacje oraz jak wykorzystać w pełni nasz produkt.
Szybki czas dostawy – stworzenie wersji dla Ciebie po ustaleniu szczegółów (zostaniesz poproszony o kilka informacji, które są potrzebne, aby stworzyć Twój własny patcher) – zajmie nam nie więcej niż 5 dni roboczych – program od razu będzie gotowy do użytku.
Bardzo tani – znacznie tańszy niż inne dedykowane rozwiązania – co więcej – kupując u nas licencję na wykorzystanie – Twój serwer może z niego korzystać dożywotnio – bez żadnych dodatkowych opłat – również w celach zarobkowo-komercyjnych.
Certyfikowany i zaufany – Twój patcher będzie podpisany cyfrowo przez firmę VeriSign – największą i najbardziej zaufaną firmę certyfikującą świata. Dodatkowo patcher posiada certyfikat od Microsoftu „Kompatybilny z Windows 7”, zapewniający o przejściu wymagających testów przygotowanych przez firmę Microsoft, które gwarantują że program działa dożywotnio i stabilnie pod platformą Windows 7, a liczba ew. crashów, restartów i zawieszeń jest zminimalizowana. Firma Microsoft zaleca używanie tylko i wyłącznie oprogramowania z tym certyfikatem.
Bardzo wydajny i bezawaryjny – budowa programu pozwala zapewnić, że jest on bardzo wydajny, zużywa bardzo mało zasobów, a liczba możliwych błędów jest zminimalizowana. W razie jakichkolwiek błędów dostarczymy poprawioną wersję za darmo. Po zakupie stajesz się jedynym wyłącznym właścicielem patchera, którego dla Ciebie stworzymy i możesz z nim robić co tylko zechcesz.
Nie kupujesz od prywatnej osoby – jesteśmy zarejestrowaną w Polsce firmą. Po zapłacie otrzymasz od nas rachunek w formie elektronicznej, bądź tradycyjnej – wydrukowanej, z pieczęcią i podpisem (w tym celu prosimy o kontakt).

Oferta dla Firm:
Twoja Firma hostuje Serwery Gier? Zapraszamy do współpracy – zakup pakiet wielu loaderów do wielu Twoich gier – modyfikacja szablonu, aby zawierał logo Państwa Firmy GRATIS! Do tego oferujemy duże zniżki w zależności od ilości wykupionych loderów.

Oto jak wygląda przykładowy patcher:

A oto przykładowy katalog z gotowymi grafikami:

W razie zainteresowania, posiadania pytań lub chęci zamówienia prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem pod adresem e-mail: TheFirstPath@TheFirstPath.com lub na naszej stronie.