The First Path Technologies, producent takiego oprogramowania do SEO, jak SEO-Leniviec i The Only Ping Machine prezentuje nowe narzędzie…

SEO-Git! – nowy wymiar sprawdzania pozycji swoich stron w wyszukiwarkach internetowych.

Podstawowe funkcjonalności oprogramowania SEO-Git!:

– Bardzo szybkie i bezpieczne sprawdzanie pozycji – program automatycznie w tle sprawdza za Ciebie stan Twoich stron w wyszukiwarkach internetowych – robi to bardzo wydajnie, ale również bezpiecznie.
Prosty, lecz bogaty interfejs z pomocą – prosty interfejs aplikacji pozwala bardzo szybko nauczyć się go obsługiwać, co więcej – po najechaniu na dowolny element – na dole programu wysunie się krótki tekst pomocy.
Do interfejsu należy również fakt, że po każdym sprawdzaniu program może wyświetlić delikatne okienka pop-up informujące o informacjach związanych ze sprawdzaniem.
Używasz Windowsa 7? SEO-Git! doskonale integruje się z jego nowym paskiem zadań.

Wiele opcji porównań, zestawień i wykresów – SEO-Git! to również Twoje studio wykresów! Pozwala stworzyć, zarządzać i zapisywać wiele porównań, dzięki czemu można w łatwy sposób analizować swoje posunięcia, czy przekazywać istotne informacje Klientowi.

Proste, a potężne zarządzanie stronami – zarządzanie stronami do sprawdzenia w SEO-Git!-cie to pestka – wystarczy zarządzać prostą listą – proces działający w tle mający sprawdzać pozycje w czasie rzeczywistym odświeża listę stron i sprawdza ją w pełni automatycznie.
A może masz już swoją listę stron, bądź przechowujesz taką w innym programie? SEO-Git! pozwoli Ci dodawać wiele wpisów naraz korzystając z wyrażeń regularnych RegExp.

Podnieś poziom swojej obsługi Klienta – automatycznie – chcesz mieć jeszcze lepszy kontakt z Klientem? Chcesz informować go o ważnych zmianach? Nie ma problemu! Każ SEO-Git!-owi wysyłać automatycznie wiadomości do swoich Klientów i/lub do Ciebie kiedy tylko pozycja zmieni się, wzrośnie, zostanie sprawdzona – sam wybierz zachowanie tej funkcji. Możesz również ustalać indywidualne szablony dla każdego Klienta.

– W pełni konfigurowalny – to proste – żadnych ręcznych plików konfiguracyjnych, czy używania zewnętrznych narzędzi – w SEO-Git!-cie masz jedno miejsce w którym z łatwością będziesz zarządzał wszelkimi możliwymi właściwościami.

Integracja z innymi rozwiązaniami – a może masz swoją stronę internetową, na której informujesz Klientów o pozycjach ich stron? SEO-Git! to program umożliwiający automatyczną integrację z tego typu skryptami (powyżej wersji 1.5.1).

Żadnych opłat abonamentowych – drażni Cię płacenie comiesięczne, coroczne , abonamentowe? Nas tak! SEO-Git! to jedna, dozywotnia licencja, w której zawierają się również darmowe, dożywotnie aktualizacje. Płacisz raz – używasz całe życie!

Te i wiele innych bogatych funkcjonalności oferuje nowy program SEO-Git!.

Strona jest po angielsku, ponieważ docelowo ma to być produkt dostarczony na cały świat. Więcej informacji, darmowe Demo i możliwości zakupu (również w złotówkach) na stronie: http://SEOGit.com

Reklamy